Montaż stacji multimedialnych do samochodu

Montaż stacji multimedialnych do samochodu

W ostatnich latach rośnie zainteresowanie klientów unowocześnieniem swoich aut i montażem w nich nowoczesnych stacji multimedialnych.

Nawigacja GPS w samochodach rozwija się równie szybko jak w/w multimedia. Tradycyjne papierowe mapy zaczynają być wypierane przez elektroniczne systemy .

Montaż odbywa się w sposób bezinwazyjny i sprowadza się do:

  1. Wyciągnięcia starego radia fabrycznego oraz ewentualnie okalającej go ramki (zależnie od modelu). …
  2. Usunięcia ze stacji multimedialnej zabezpieczeń, które zazwyczaj wkręcane są w celu zabezpieczenia napędu CD w transporcie.
Tags :
Montaż stacji multimedialnych do samochodu
Share This :

3 odpowiedzi

  1. Czy jesteście w stanie uruchomić android radio w Ho dxie HR-V z 2019 r.Radio z systemem connect+z przedpotopowy androidem 4.04?
    Nie chcę montować nowego radia lecz uruchomić funkcjonalność android auto na ekranie pojazdu. Czy jesteście w stanie to zrobić?

    1. Witamy, bez dokładania modułów Android Auto – Car Play – niestety nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Jeżeli wyraża Pan zgodę na dołożenie modułów prawdopodobnie udałoby się to zrobić 🙂 zachęcamy do kontaktu telefonicznego 534 346 658

  2. Czy jesteście w stanie uruchomić funkcjonalność android auto i carplay na ekranie systemu connect+w Hondzie HRV z 2019r.dodam że znajduje się tam przedpitopiwy android 4.04.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *