fbpx
Montaż wideorejestratorów FineVu GX-1000 w Audi A6

W minionych, słonecznych dniach przeprowadziliśmy kolejny udany montaż wideorejestratorów w eleganckim Audi A6. Pojazd ten został wyposażony w koreańskie kamery FineVu GX-1000, które stanowią doskonały dodatek. Te dwie kamery, wyposażone w tryb parkingowy o niezwykle czułym sensorze, nagrywają w jakości QHD. Dzięki nim możemy być pewni, że nasze auto jest chronione zarówno podczas jazdy, jak i kiedy jest zaparkowane. To rozwiązanie, które nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale także pozwala śledzić i dokumentować każdy moment podróży.

Zapraszamy serdecznie do Sound Audio System w Lublinie, gdzie oferujemy profesjonalny montaż wideorejestratorów. Nasze godziny otwarcia to 9:00 – 17:00, a nasz adres to Lublin, Bursaki 6 G-H. Odwiedźcie również nasze strony internetowe, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach: www.soundaudiosystem.pl, www.systemycaraudio.pl oraz www.wyciszauto24.pl.

Jeśli chcielibyście śledzić nasze projekty i być na bieżąco z naszymi działaniami, zapraszamy na nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/soundaudiosystem/. Znajdziecie tam wiele inspirujących zdjęć i informacji.

Jeśli macie wątpliwości co do naszej lokalizacji, zapraszamy do skorzystania z linku do mapy: https://goo.gl/maps/yj8agDQZJZAEjkig8. Możecie nas znaleźć również na Facebooku, gdzie regularnie dzielimy się nowościami i projektami: https://www.facebook.com/SoundAudioSystem.

Jeśli macie pytania lub chcielibyście umówić się na montaż wideorejestratora, jesteśmy do waszej dyspozycji pod numerem telefonu 534 346 658.

Przyłączcie się do naszej społeczności i zadbajcie o bezpieczeństwo swojego pojazdu w nowoczesny sposób! W naszym zakładzie dbamy o każdy szczegół, abyście mogli cieszyć się spokojną jazdą i pewnością, że Wasze auto jest odpowiednio zabezpieczone. Działamy pod hasłami #SoundAudioSystem #SystemyCarAudio #WyciszenieSamochodu #WyciszAuto24 #CarAudio #CarAudioLublin #MontażCarAudioLublin #Lublin #KameraCofaniaLublin #WideorejestratoryLublin #Warszawa #MiłośnicySamochodów #ZabezpieczenieSamochodu.

Tags :
Share This :

Ostatnie posty

Kategorie

Masz do nas pytanie?

Zadzwoń lub napisz wiadomość!